Acerola Energy – Zabieg ujędrniająco odżywczy na ciało

ACEROLA – wiśnia z Barbados zawiera najwięcej biodostępnej witaminy C ze wszystkich owoców, ponadto jest źródłem witaminy A, witamin z grupy B oraz makro i mikroelementów. EKSTRAKT Z ACEROLI aktywuje procesy odnowy skóry: stymuluje syntezę kolagenu i elastyny w skórze, dzięki czemu efektywnie poprawia jej elastyczność, wygładza i ujędrnia. Chroni skórę przed uszkodzeniami wywoływanymi przez wolne rodniki. Wzmacnia naczynia krwionośne i poprawia krążenie krwi, dzięki czemu odżywia skórę i przyspiesza jej odnowę. Zabieg w widoczny sposób poprawia kondycję skóry, jest także głęboko relaksującym i odprężającym rytuałem dzięki zaskakującym konsystencjom i zniewalającemu zapachowi preparatów.

EFEKTY ZABIEGU:
Wygładzenie i ujędrnienie skóry
Wyraźna poprawa kolorytu
Regeneracja skóry
Detoksykacja skóry
Relaks

Cena zabiegu: 230 złotych

Czas trwania zabiegu: 60 minut

Algae Body Slim – modelująca algo – terapia na ciało

Optymalna dawka stymulujących FITOHORMONÓW – efektywnie wpływa na redukcję tkanki tłuszczowej oraz zmniejszenie cellulitu. Działanie fitohormonów wzmacnia KOMPLEKS WYSZCZUPLAJĄCY (L-KARNITYNA I KOFEINA) zamknięty w specjalnych nośnikach – dzięki temu wnika aktywnie w głąb skóry, gdzie stymuluje enzymatyczne spalanie tłuszczów.

EFEKTY ZABIEGU:
• wyraźne wygładzenie skóry
• zmniejszenie objawów cellulitu
• poprawa napięcia i elastyczności skóry

Cena zabiegu: 230 złotych

Czas trwania zabiegu: 60 minut

 

Argan total Regeneration – Wygładzająco – regenerująca na ciało

To zabieg o wielokierunkowym działaniu regenerującym i głęboko relaksującym. Preparaty zastosowane w zabiegu intensywnie regenerują, odżywiają i ujędrniają skórę oraz wzmacniają ją przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.
Kluczowym etapem zabiegu jest bio-regeneracja. Na ciało nakładana jest regenerująca maska z olejem arganowym i wyciągiem z guarany. Maska wygładza i poprawia elastyczność skóry, głęboko odżywia oraz uzupełnia niedobory mikroelementów. Dopełnieniem zabiegu jest masaż z użyciem specjalnego kremu, który po podgrzaniu zamienia się w aromatyczny olej. Masaż sprawia, że bariera hydro-lipidowa skóry zostaje wzmocniona a niedobory lipidów są uzupełnione. Ponadto usuwa objawy stresu i głęboko relaksuje.

EFEKTY ZABIEGU:
• wygładzenie skóry
• regeneracja – uzupełnienie niedoboru lipidów
• głębokie nawilżenie skóry
• poprawa jędrności

Cena zabiegu: 230 złotych

Czas trwania zabiegu: 60 minut

Body SPA Delice – Zabieg ujędrniający z maską kakaową

Unikalny zabieg o wielokierunkowym działaniu:
Ujędrnia i wygładza skórę – dzięki zastosowaniu TEOBROMINY i KOFEINY, które aktywizują enzymatyczne spalanie komórek tłuszczowych. KOMPLEKS SUBSTANCJI AKTYWNYCH O DZIAŁANIU MIEJSCOWO WYSZCZUPLAJĄCYM I UJĘDRNIAJĄCYM przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej, pomaga usunąć nadmiar wody i toksyn nagromadzonych w tkankach, działa miejscowo wyszczuplająco.
Rozświetla skórę i nadaje jej ciepły koloryt jednocześnie poprawiając jej nawilżenie i natłuszczenie. Nowatorskie preparaty zastosowane w zabiegu zawierają szereg cennych składników aktywnych a ponadto posiadają zniewalające zapachy i niespotykane konsystencje – dzięki czemu w trakcie zabiegu osiągany jest głęboki relaks i odprężenie oraz ukojenie zmysłów.

EFEKTY ZABIEGU:
• ujędrnienie i wygładzenie skóry
• intensywne nawilżenie
• uzupełnienie niedoboru lipidów
• wyraźna poprawa kolorytu skóry
• głęboki relaks i odprężenie

Cena zabiegu: 230 złotych

Czas trwania zabiegu: 60 minut

Body SPA Monoi – zabieg odżywczy na ciało

Głęboko relaksujący zabieg o szerokim spektrum działania. Polecany dla skór suchych, z niedoborem substancji odżywczych oraz z obniżoną elastycznością. Podczas zabiegu całe ciało masowane jest peelingiem cukrowym, który doskonale oczyszcza oraz przygotowuje skórę do dalszych czynności pielęgnacyjnych. Ponadto poprzez delikatny mikro-masaż zawartymi w preparacie drobinkami cukru, peeling pobudza krążenie krwi.
Kolejny etap to nałożenie maski z Olejem Monoi. Maska działa na skórę odżywczo i regenerująco, wygładza i poprawia elastyczność skóry.Dopełnieniem zabiegu jest masaż z użyciem specjalnego kremu z Olejem Monoi, który po podgrzaniu zamienia się w aromatyczny olej. Masaż usuwa objawy stresu i głęboko relaksuje. Składniki aktywne kremu uzupełniają niedobory lipidów w skórze, głęboko ją nawilżają i odżywiają.

EFEKTY ZABIEGU:
· długotrwałe nawilżenie
· wygładzenie i poprawa elastyczności
· uzupełnienie niedoborów
· głęboki relaks

Cena zabiegu: 230 złotych

Czas trwania zabiegu: 60 minut

Cellulite Control – terapia ujędrniająco wygładzająca – ANTYCELLULITOWY, algowy ujędrniający (z użyciem High-Tech/Bez użycia High Tech)

W zabiegu wykorzystano innowacyjną maskę LIPO REDUCER zawierającą kompleks składników aktywnych. Dzięki niej zostaje aktywowana termogeneza oraz enzymatyczne spalanie tłuszczów, co powoduje redukcję grubości podskórnej tkanki tłuszczowej. Dodatkowo maska stymuluje przemianę materii i przyczynia się do usuwania złogów tłuszczu, a także ze względu na efekt drenażu tkanek działa wyszczuplająco i detoksykująco. Przyspiesza proces lipolizy – rozkładu trójglicerydów do wolnych kwasów tłuszczowych. Ponadto poprawia mikrokrążenie krwi w tkankach skóry, zwiększa jej sprężystość oraz nadaje elastyczność i miękkość. Poprawia kształt ciała, wyszczupla, redukuje cellulit, wygładza oraz zwiększa jędrność i elastyczność.

Efekt po zabiegu:
miejscowe wyszczuplenie
ujędrnienie skóry
zmniejszenie widoczności cellulitu
wygładzenie i poprawa napięcia skóry

Cena zabiegu: 230 / 330 złotych

Czas trwania zabiegu: 60 minut

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Instagram